PRZEJDŹ DO APLIKACJI B2B

Ogromne doświadczenie, bogata baza
materiałów oraz podejście do klienta.

To wszystko jest naszą siłą i znakiem rozpoznawczym, który docenisz od pierwszego dnia współpracy z marką SOLITAN. Jesteśmy dostępni na rynku od wielu lat i doskonale rozumiemy, jak ważne dla rozwoju firm jest bezpieczne źródło zaopatrzenia w urządzenia fotowoltaiczne.

W naszej hurtowni fotowoltaicznej znajdziesz wszystkie niezbędne
materiały do budowy instalacji PV.

Zapewniamy dużą dostępność innowacyjnych rozwiązań, w tym akumulatorów, falowników hybrydowych czy ładowarek. W codziennej pracy wykorzystujemy nasze kluczowe atuty, czyli zasoby intelektualne, techniczne i logistyczne. Łączymy je z intuicyjnymi technologiami oraz otwartością na głos płynący od naszych
klientów. Dzięki temu działamy w atmosferze pełnej zaufania, spokoju i dobrej komunikacji.

Współpraca z SOLITAN to:

  • Intuicyjna aplikacja
  • Pomoc wirtualnego doradcy
  • Wysoka dostępność urządzeń fotowoltaicznych
  • Długie gwarancje
  • Konkurencyjne ceny
  • Renomowani producenci

SOLITAN zajmuje się dystrybucją
materiałów fotowoltaicznych
z fabryk na całym świecie

Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu, otworzyliśmy kanały dystrybucji z kluczowymi markami. Stosowane w toku produkcji standardy oraz staż wytwórców na rynku są gwarancją, że wybudowana instalacja PV będzie działać efektywnie przez długi okres czasu. Każdy element asortymentu posiada niezbędne certyfikaty i deklaracje zgodności dopuszczające do użytku tak w Polsce, jak i na całym świecie. W naszej ofercie znajdziesz także rozwiązania przyszłości

Masz więcej pytań?

Nasi doradcy czekają na Twoje zgłoszenie!

Nasz zespół

Mateusz Maćkowiak

Dyrektor handlowy

Jestem odpowiedzialny za politykę handlowa firmy. Wieloletnie doświadczenie na różnych stanowiskach handlowych pozwala mi na sprawne zarządzanie zespołem handlowym oraz opracowywaniem strategii sprzedażowych. Cechują mnie wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.

Agata Wódczak

Kierownik ds. kluczowych klientów

Odpowiadam za nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów ze strategicznymi klientami. Na co dzień zajmuję się ustalaniem szczegółowych warunków współpracy oraz nadzorem nad właściwym jej przebiegiem. Charakteryzuję się szerokim spojrzeniem i przede wszystkim zaangażowaniem w realizację zadań. Ważna dla mnie jest dbałość o strategię firmy.

Kamila Lewandowska

Opiekun klienta

Jako opiekun klienta dbam o jak najlepszą obsługę firm, które z nami współpracują. Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje pomocy lub informacji na temat złożonego zamówienia bądź ma zapytania dotyczące dostępności towaru,to jestem do dyspozycji. Do moich obowiązków należy również wsparcie dla działu handlowego i marketingowego.

Adrian Dudziński

Przedstawiciel regionalny

Specjalizuje się w dziale handlowym oraz realizuje zamówienia. Moją domeną jest przekazywanie rzetelnych informacji dotyczących naszej firmy oraz profesjonalna obsługa klienta , tak aby jakość sprzedaży stała na najwyższym poziomie.

Krzysztof Słomiński

Kierownik ds. logistyki

Jako kierownik ds. logistyki nadzoruję pracę całego działu oraz obsługi magazynu.
Dbam o jak najlepszą sprawność realizowania zamówień, jak również o wszelkie kwestie związane z organizowaniem transportu i magazynowaniem naszego towaru.

Zbuduj z nami instalację fotowoltaiczną

Sekret poprawnie wykonanej instalacji PV tkwi we właściwym doborze komponentów. Proponowane przez nasz rozwiązania są kwintesencją współpracy specjalistów z kilku dziedzin. Nasi inżynierowie budownictwa, elektrycy, laboranci, dekarze, wieloletni wykonawcy systemów fotowoltaicznych, metodycznie działają w kierunku wykreowania produktów kompatybilnych i bezpiecznych w
użytkowaniu. Zainspirowani bieżącymi potrzebami rynku, projektujemy rozwiązania o wysokim współczynniku żywotności i konkurencyjnych cenach. Dzięki temu podejściu chcemy przyczynić się do:

Pracujemy nad tą funkcjonalnością

Przepraszamy, opisywane funkcjonalności zostaną dodane w kolejnej wersji naszej aplikacji. Już wkrótce będą mogli Państwo z niej korzystać.

Niemniej jednak, już teraz zapraszamy do pozostałych funkcji „Aplikacji” lub „Kontaktu”, nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.