PRZEJDŹ DO APLIKACJI B2B

Ogromne doświadczenie, bogata baza
materiałów oraz podejście do klienta.

To wszystko jest naszą siłą i znakiem rozpoznawczym, który docenisz od pierwszego dnia współpracy z marką SOLITAN. Jesteśmy dostępni na rynku od wielu lat i doskonale rozumiemy, jak ważne dla rozwoju firm jest bezpieczne źródło zaopatrzenia w urządzenia fotowoltaiczne.

W naszym Europejskim Centrum Odnawialnych Źródeł Energii znajdziesz wszystkie niezbędne materiały do budowy instalacji PV.

Zapewniamy dużą dostępność innowacyjnych rozwiązań, w tym akumulatorów, falowników hybrydowych czy ładowarek. W codziennej pracy wykorzystujemy nasze kluczowe atuty, czyli zasoby intelektualne, techniczne i logistyczne. Łączymy je z intuicyjnymi technologiami oraz otwartością na głos płynący od naszych
klientów. Dzięki temu działamy w atmosferze pełnej zaufania, spokoju i dobrej komunikacji.

Współpraca z SOLITAN to:

  • Intuicyjna aplikacja
  • Pomoc wirtualnego doradcy
  • Wysoka dostępność urządzeń fotowoltaicznych
  • Długie gwarancje
  • Konkurencyjne ceny
  • Renomowani producenci

SOLITAN zajmuje się dystrybucją odnawialnych źródeł energii z fabryk na całym świecie.

Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu, otworzyliśmy kanały dystrybucji z kluczowymi markami. Stosowane w toku produkcji standardy oraz staż wytwórców na rynku są gwarancją, że wybudowana instalacja z odnawialnymi źródłami energiii będzie działać efektywnie przez długi okres czasu. Każdy element asortymentu posiada niezbędne certyfikaty i deklaracje zgodności dopuszczające do użytku tak w Polsce, jak i na całym świecie. W naszej ofercie znajdziesz także rozwiązania przyszłości

Masz więcej pytań?

Nasi doradcy czekają na Twoje zgłoszenie!

Nasz zespół

Agata Wódczak

Kierownik ds. kluczowych klientów

Odpowiadam za nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów ze strategicznymi klientami. Na co dzień zajmuję się ustalaniem szczegółowych warunków współpracy oraz nadzorem nad właściwym jej przebiegiem. Charakteryzuję się szerokim spojrzeniem i przede wszystkim zaangażowaniem w realizację zadań. Ważna dla mnie jest dbałość o strategię firmy.

Kamila Lewandowska

Kierownik ds. kluczowych klientów

Jako opiekun klienta dbam o jak najlepszą obsługę firm, które z nami współpracują. Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje pomocy lub informacji na temat złożonego zamówienia bądź ma zapytania dotyczące dostępności towaru,to jestem do dyspozycji. Do moich obowiązków należy również wsparcie dla działu handlowego i marketingowego.

Adrian Dudziński

Kierownik ds. kluczowych klientów

Specjalizuje się w dziale handlowym oraz realizuje zamówienia. Moją domeną jest przekazywanie rzetelnych informacji dotyczących naszej firmy oraz profesjonalna obsługa klienta , tak aby jakość sprzedaży stała na najwyższym poziomie.

Krzysztof Słomiński

Kierownik ds. logistyki

Jako kierownik ds. logistyki nadzoruję pracę całego działu oraz obsługi magazynu.
Dbam o jak najlepszą sprawność realizowania zamówień, jak również o wszelkie kwestie związane z organizowaniem transportu i magazynowaniem naszego towaru.

Zbuduj z nami instalację fotowoltaiczną

Sekret poprawnie wykonanej instalacji PV tkwi we właściwym doborze komponentów. Proponowane przez nasz rozwiązania są kwintesencją współpracy specjalistów z kilku dziedzin. Nasi inżynierowie budownictwa, elektrycy, laboranci, dekarze, wieloletni wykonawcy systemów fotowoltaicznych, metodycznie działają w kierunku wykreowania produktów kompatybilnych i bezpiecznych w
użytkowaniu. Zainspirowani bieżącymi potrzebami rynku, projektujemy rozwiązania o wysokim współczynniku żywotności i konkurencyjnych cenach. Dzięki temu podejściu chcemy przyczynić się do:

Pracujemy nad tą funkcjonalnością

Przepraszamy, opisywane funkcjonalności zostaną dodane w kolejnej wersji naszej aplikacji. Już wkrótce będą mogli Państwo z niej korzystać.

Niemniej jednak, już teraz zapraszamy do pozostałych funkcji „Aplikacji” lub „Kontaktu”, nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.