PRZEJDŹ DO APLIKACJI B2B

Magazyny energii

Przechowanie energii we własnych akumulatorach jest już możliwe! Sprawdź naszą ofertę magazynów energii!

Magazyny energii – odległa perspektywa czy bieżąca potrzeba?

Coś, co jeszcze niedawno wydawało się melodią przyszłości, dzisiaj zaczyna rewolucjonizować rynek fotowoltaiki w Europie. Coraz więcej inwestorów decyduje się na zakup magazynów energii, bo dzięki temu zyskuje mocny argument w walce z rosnącymi rachunkami za prąd i awariami systemu zasilania. W SOLITAN masz duży wybór akumulatorów renomowanych producentów!

Dlaczego warto kupować magazyny energii z naszą aplikacją?

Wygoda, bezpieczeństwo i starannie wyselekcjonowany wachlarz możliwości!

Niezależność

Dzięki funkcji zerowego eksportu energii nie ma potrzeby oddawania i poboru energii z wykorzystaniem publicznej sieci energetycznej.

Wysoka jakość

Do oferty wprowadzamy włącznie magazyny renomowanych producentów.

Uniwersalność

Magazyny energii możemy wykorzystać do zasilenia obiektu, ale także samochodów z napędem elektrycznym lub hybrydowym.

Komfort

Magazyny są skonfigurowane i gotowe do wykorzystania!

Pomożemy Ci wybrać właściwe urządzenie w naszej aplikacji!

Nie miałeś wcześniej do czynienia z magazynami energii? Nic się nie stało! Nasz wirtualny doradca pomoże Ci dobrać akumulatory pod Twoje potrzeby. Poinformuj nas jaką instalację zamierzasz wybudować, a my zajmiemy się resztą! Istnieje też druga ścieżka składania zamówienia, w której to Ty decydujesz co i jak chcesz połączyć! Więcej informacji na temat działania naszego rozwiązania prezentujemy w zakładce „O aplikacji”.

Masz więcej pytań?

Nasi doradcy czekają na Twoje zgłoszenie!

Jedno urządzenie, szereg zalet!

Magazynowanie energii to rozwiązanie uniwersalne. Można je zastosować zarówno w instalacjach on-grid, jak i przy pracy hybrydowej. Nasz asortyment posiada wszystkie niezbędne funkcje dobrego sprzętu. Opcja EPS pozwala na włączenie pracy wyspowej. Układ BMS zabezpiecza urządzenia przed przeładowaniem, głębokim rozładowaniem i przegrzaniem. Magazyny można też łączyć ze sobą i rozbudowywać, zyskując jeszcze większą niezależność energetyczną. Jako instalator znajdziesz u nas wszystko, co potrzebne do uruchomienia fotowoltaiki najnowszej generacji! 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SOLITAN!

Pracujemy nad tą funkcjonalnością

Przepraszamy, opisywane funkcjonalności zostaną dodane w kolejnej wersji naszej aplikacji. Już wkrótce będą mogli Państwo z niej korzystać.

Niemniej jednak, już teraz zapraszamy do pozostałych funkcji „Aplikacji” lub „Kontaktu”, nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.