PRZEJDŹ DO APLIKACJI B2B

Ładowarki

Wykorzystaj swoją energię słoneczną do ładowania samochodów, łodzi czy akumulatorów!

Ewolucja energetyczna w sprawie poprawy klimatu

Świat zmienia się na naszych oczach. Przetwarzanie energii ze słońca, wiatru czy wody na prąd zmienny to dopiero początek. Coraz więcej inwestorów dostrzega zalety magazynowania energii i użytkowania ekologicznych środków transportu. Każdego dnia na drogi w Polsce wyjeżdża ponad 50 nowych samochodów elektrycznych. A to dopiero początek! Niebawem ładowarki do aut staną się równie popularne, jak ładowarki do telefonów!

Dlaczego warto kupować ładowarki z naszą aplikacją?

Wygoda, bezpieczeństwo i starannie wyselekcjonowany wachlarz możliwości!

Efektywność

Funkcja Power boost reguluje moc aby zapewnić optymalny czas ładowania i uchronić instalacje elektryczną przed przeciążeniem.

Wysoka jakość

Każde urządzenie dokładnie sprawdzamy przed wprowadzeniem na rynek!

Spokój

Urządzenia posiadają zabezpieczenia przed upływem prądu stałego, przemiennego i pulsującego o wysokiej częstotliwości.

Komfort

Połącz swoje urządzenie przez WiFi lub Bluetooth z darmową aplikacją na urządzenia mobilne.

Którą ładowarkę wybrać?

W naszej ofercie znajduje się wiele typów ładowarek, różniących się nie tylko funkcjonalnościami, ale też rozmiarami, przeznaczeniem i mocą. Właściwy dobór urządzenia do naszych potrzeb to podstawa zadowolenia z użytkowania. Jeśli czujesz się na sile, aby samodzielnie uzupełnić swój koszyk zamówień, przygotowaliśmy dla Ciebie ścieżkę „Szybkie zakupy”. W sytuacji, gdy potrzebujesz pomocy eksperta wybierz opcję wirtualnego doradcy. Więcej informacji na temat działania naszego rozwiązania prezentujemy w zakładce „O aplikacji„.

Masz więcej pytań?

Nasi doradcy czekają na Twoje zgłoszenie!

Zdecyduj się na inteligentne ładowanie!

Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania przystosowane są do użytku domowego. Oferujemy urządzenia o różnorodnym prądzie ładowania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego inwestora. Ładowarki mają kompaktową konstrukcję, w wielu sytuacjach z możliwością montażu na ścianie. Zaawansowane zabezpieczenia elektryczne spełniają wszystkie europejskie normy. Zapraszamy do naszej aplikacji, gdzie poznasz wszystkie szczegóły.

Pracujemy nad tą funkcjonalnością

Przepraszamy, opisywane funkcjonalności zostaną dodane w kolejnej wersji naszej aplikacji. Już wkrótce będą mogli Państwo z niej korzystać.

Niemniej jednak, już teraz zapraszamy do pozostałych funkcji „Aplikacji” lub „Kontaktu”, nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.