PRZEJDŹ DO APLIKACJI B2B

Fotowoltaika

Moduły fotowoltaiczne, falowniki, konstrukcje wsporcze, optymalizatory, kable solarne,
zabezpieczenia – to tylko niektóre z materiałów, jakie znajdziemy w tym dziale.

Zależy nam na tym, aby każdy instalator mógł w jednym miejscu skompletować pełen zestaw pod budowę instalacji PV.

Oferowane przez nas moduły są ujęte na liście Bloomberg Tier 1, co zapewnia ich wysoką jakość i sprawność. Falowniki posiadają co najmniej 10-letnią gwarancję i wsparcie na terenie Polski. W
swoim asortymencie mamy certyfikowane konstrukcje dedykowane dla każdego poszycia dachu. SOLITAN to także dobór stelaża pod instalacje gruntowe, niezależnie od układu paneli
fotowoltaicznych na projekcie.

Dlaczego warto kupować z naszą aplikacją?

Wygoda, bezpieczeństwo i starannie wyselekcjonowany wachlarz możliwości!

Długie gwarancje

Szukasz modułów i falowników z długimi gwarancjami? Świetnie trafiłeś!

Najwyższa jakość

Dystrybuujemy wyłącznie wyroby renomowanych producentów!

Certyfikaty

Nasz asortyment spełnia rygorystyczne normy odporności na efekt PID, LID, amoniak i inne czynniki. Sprawdź szczegóły!

Deklaracja zgodności

Każdy produkt dostępny w aplikacji SOLITAN posiada deklarację zgodności dopuszczającą go do użytku na terenie Unii Europejskiej.

Nasza aplikacja pozwala na
dokonywanie zakupów w dwóch modułach

„Szybkie zakupy” to rozwiązanie dedykowane dla instalatorów wiedzących, jak prawidłowo dobrać komponenty do budowy elektrowni PV. Przy pomocy wirtualnego doradcy skompletujemy wszystkie niezbędne materiały z gwarancją wzajemnej kompatybilności. Pomagamy w organizacji montażu i służymy fachowym wsparciem na każdym etapie kompletowania urządzeń. Więcej informacji na temat działania naszego rozwiązania prezentujemy w zakładce „O aplikacji”

Masz więcej pytań?

Nasi doradcy czekają na Twoje zgłoszenie!

Postaw na wysoką jakość!

Okres trwałości instalacji fotowoltaicznej to co najmniej 25 lat. Od prawidłowego doboru komponentów zależy czy ten czas będzie spokojny i bezpieczny. Źle skonfigurowane urządzenia bądź
materiały niskiej jakości potrafią być awaryjne. To przekłada się na niezadowolenie klienta końcowego i konieczność zapewnienia usług serwisowych.

Kupując w SOLITAN masz pewność, że Twoje instalacje fotowoltaiczne przetrwają trudne warunki atmosferyczne i upływ czasu. Stawiamy na solidność wykonania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Współpracujemy z fabrykami na całym świecie. U nas nie będziesz miał problemu z dostępnością towarów.

Pracujemy nad tą funkcjonalnością

Przepraszamy, opisywane funkcjonalności zostaną dodane w kolejnej wersji naszej aplikacji. Już wkrótce będą mogli Państwo z niej korzystać.

Niemniej jednak, już teraz zapraszamy do pozostałych funkcji „Aplikacji” lub „Kontaktu”, nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.